TVORIVKY / TAJNÝ ZÁPISNÍK

TVORIVKY / TAJNÝ ZÁPISNÍK

O PROJEKTE

Galéria OnLine: nový formát "karanténnej" komunikácie prináša informácie, pre-linky a prekliky na naše videá, fotogalérie o zbierke, umelcoch, výstavách, vybraných dielach, a môžete aj doma tvoriť - prinášame rôzne dielne on-line "naživo" s postupmi a návodmi nielen pre deti. Ponúkame Vám dielne, programy, bez časového obmedzenia, s konkrétnym dátumom štartu: takto sa môžete on-line vrátiť k obľúbenému programu, ktorého koncový dátum - 30. 6. 2020 je pre nás optimistickou vyhliadkou pre možný návrat do normálneho života! 

 

Štartujeme: PIATOK, 17. 4. 2020 

K aprílovej karanténe sme pre Vás pripravili DIELNE / TVORIVKY O TAJNOM PÍSME pre malých i veľkých tajných agentov, inšpirované dizajnom písma a edukačným zošitom „A – Z“ od autorov Evy Tkáčikovej & Sama Čarnokého.

 

Z archívu galérie: Výstava „A – Z / Dizajn digitálneho písma na Slovensku“ z prelomu r. 2018 / 2019 predstavila 26 digitálnych písiem od 23 tvorcov. Výber kurátora a autora publikácie Sama Čarnokého sa zakladal na selekcii písiem, prezentovaných v jeho unikátnej publikácii „Fonts SK“, ktorá mapuje tvorbu digitálneho písma na Slovensku. Viac info k výstave.

 

ÚLOHA: Zahraj sa na tajného agenta! Vytvor si vlastný zápisník s tajným písmom. Na stiahnutie - pracovný list s tajnou abecedou.

 

Katalóg DVOJICE o tvorbe autorskej dvojice za € 5 / ks, ako aj pracovný zošit A ‒ Z za € 1 / ks + poštovné / balné zasielame aj do pohodlia domova, objednajte: sekretariat@gus.sk! Prehľad publikácií galérie v obchode. 

 

 

 

Dátum

17.04.2020


Miesto konania

Galéria umelcov Spiša
Zimná 46, Spišská Nová Ves


Trvanie

17.04.2020 - 30.06.2020Plagát (stiahnuť)


NEWSLETTER
NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

počítadlo.abz.cz