TVORIVKY / ABSTRAKTNÝ OBRAZ

TVORIVKY / ABSTRAKTNÝ OBRAZ

O PROJEKTE

Galéria OnLine: nový formát "karanténnej" komunikácie prináša informácie, pre-linky a prekliky na naše videá, fotogalérie o zbierke, umelcoch, výstavách, vybraných dielach, a môžete aj doma tvoriť - prinášame rôzne dielne on-line "naživo" s postupmi a návodmi nielen pre deti. Ponúkame Vám dielne, programy, bez časového obmedzenia, s konkrétnym dátumom štartu: takto sa môžete on-line vrátiť k obľúbenému programu, ktorého koncový dátum - 30. 6. 2020 je pre nás optimistickou vyhliadkou pre možný návrat do normálneho života! 

 

Štartujeme: ŠTVRTOK, 30. 4. 2020 

Na predĺžený prvomájový víkend sme pre Vás pripravili DIELNE / TVORIVKY – ABSTRAKTNÝ OBRAZ pre malých šikovných maliarov k dielam od autora Rolanda Neupauera, ktoré sú súčasťou výstavy TOP AKVIZÍCIE 2017 – 2018.

Profil Rolanda Neupauera – autora s expresívnym rukopisom sme si už pred časom predstavili. V súčasnosti ma galéria v zbierkovom fonde 4 autorove maľby, uvedené aj na webe umenia. Získaj viac info o autorovi.

 

ÚLOHA: Vyskúšaj si rolu výtvarného umelca a vytvor abstraktný obraz v rytme studených a teplých farieb. Na stiahnutie - pracovný list

 

 

Dátum

30.04.2020


Miesto konania

Galéria umelcov Spiša
Zimná 46, Spišská Nová Ves


Trvanie

30.04.2020 - 30.06.2020Plagát (stiahnuť)


NEWSLETTER
NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

počítadlo.abz.cz