ORBIS PICTUS / ROZHOVORY O UMENÍ: PUZZLE / Komentovaná prehliadka s tvorivými dielňami

ORBIS PICTUS / ROZHOVORY O UMENÍ: PUZZLE ̶
Komentovaná prehliadka s tvorivými dielňami

Komentovaná prehliadka výstavy Puzzle / Akvizície v interakcii 2012 – 2016 s tvorivými dielňami: pomarančová grafika s Evou Tkáčikovou, s voľným vstupom pre verejnosť. 

 

Vyhrajte sa s nami! Umenie ako forma interaktívnej hry s výtvarníčkou Evou Tkáčikovou a lektorkami galérie. Optimálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre dospelých – doneste si pomaranč :-)

 

Výstava Puzzle / Akvizície v interakcii 2012 – 2016 jedinečná svojím spracovaním, sprístupňuje verejnosti nové akvizície s interaktívnymi presahmi a ponúka bohatý edukačný program. Výstava interpretuje vybrané diela od 21 autorov, ktoré boli do zbierkového fondu nadobudnuté za posledných päť rokov: od roku 2012 galéria nadobudla až 251 zbierkových predmetov od 60 umelcov. Prezentácia diel prepojená s edukáciou „živým“ spôsobom učí návštevníkov, ako vnímať súčasné umenie a pochopiť uvažovanie umelca pri realizácii diela. Eva Tkáčiková, ako jedna z vystavujúcich autoriek, predstaví svoje diela prostredníctvom interaktívnych nástrojov prítomných vo výstavnom priestore.

 

VEČER V GALÉRII / v čase od 9.00 – 19.00, štandardné vstupné s prekvapením.

Otvorené stále expozície: Jozef Hanula, Terra Gothica a aktuálne výstavy:  Puzzle / Akvizície v interakcii 2012 – 2016, Jubilanti 2017 / zo zbierky, Portál spomienok.

 

HALIERIK / VÝPREDAJ KATALÓGOV

Od rána do večera: ponuka katalógov, brožúr, magnetiek a iných materiálov.

 

NOVINKA! OTVÁRAME VIRTUÁLNY PORTÁL

Uvádzame informačný kiosk pre návštevníkov všetkých vekových kategórií: príďte si “zalistovať”.

Dátum

24.01.2018 o 17.00 hod.


Miesto konania

Galéria umelcov Spiša
Zimná 46, Spišská Nová VesPozvánka (stiahnuť)

Plagát (stiahnuť)

Tlačová správa (stiahnuť)


NEWSLETTER
NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

počítadlo.abz.cz