TVORIVKY / O SKICOVANÍ

TVORIVKY / O SKICOVANÍ

O PROJEKTE

Galéria OnLine: nový formát "karanténnej" komunikácie prináša informácie, pre-linky a prekliky na naše videá, fotogalérie o zbierke, umelcoch, výstavách, vybraných dielach, a môžete aj doma tvoriť - prinášame rôzne dielne on-line "naživo" s postupmi a návodmi nielen pre deti. Ponúkame Vám dielne, programy, bez časového obmedzenia, s konkrétnym dátumom štartu: takto sa môžete on-line vrátiť k obľúbenému programu, ktorého koncový dátum - 30. 6. 2020 je pre nás optimistickou vyhliadkou pre možný návrat do normálneho života! 

 

Štartujeme: PIATOK, 3. 4. 2020  

Na víkend sme pre Vás pripravili DIELNE / TVORIVKY O SKICOVANÍ pre celú rodinku z kresby EMILA MAKOVICKÉHO. “Miestnosť bez kníh je ako telo bez duše.” ― Cicero. Včera (2. 4.) bol Medzinárodný deň detskej knihy - umelec z našej zbierky, Emil Makovický, počas svojho života i tvorby ilustroval množstvo detských kníh, ako aj obľúbený časopis Slniečko. Viac o autorovi, výstave a sprievodnom detskom skicári si môžete nalistovať i sťahovať na našej stránke v sekcii výstav.

 

ÚLOHA: Skicuj si obrázok podľa inštrukcií na návode a pohraj sa s osemsmerovkou, kde sa dozvieš, ako sa volala manželka Emila Makovického - pracovný list na stiahnutie.

 

Detský skicár "Emil Makovický v kresbe" za € 1 + poštovné / balné zasielame aj do pohodlia domova, objednajte: sekretariat@gus.sk.

 

 

 

Dátum

03.04.2020


Miesto konania

Galéria umelcov Spiša
Zimná 46, Spišská Nová Ves


Trvanie

03.04.2020 - 30.06.2020Plagát (stiahnuť)


NEWSLETTER
NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

počítadlo.abz.cz