Galerijný skauting - Týždenný kreatívny tábor | Pestrý celodenný edukačno-zábavný program vhodný pre deti od 6 do 15 rokov. Spoznaj čaro výtvarného umenia a získaj nových galerijných kamarátov.

Pre viac informácií k programu  -> KLIK TU.

 

 

  

Filmuška - Filmový tábor pre deti | Päťdňový detský filmový a animačno-výtvarný tábor je zameraný na tvorbu animovaných filmov a realizáciu výtvarných techník spätých s filmovou tvorbou. Tábor je určený pre deti od 8 do 13 rokov.

Pre viac informácií k programu  -> KLIK TU.

 

 

Prázdniny v galérii | Počas obdobia letných prázdnin sme pre rodiny s deťmi pripravili pestrú ponuku tvorivých dielní realizovaných v príjemnom prostredí galerijnej Záhrady umenia. Každý týždeň nová tvorivá dielňa!  

Pre viac informácií k programu  -> KLIK TU.

 

  

 

 

Tvorivé pracovné listy nielen pre školákov | V rámci Galérie OnLine prinášame kreatívne úlohy pre rodiny s deťmi, viazané na hravé interpretácie diel aktuálnych výstav. Stačí si len stiahnuť pracovný list a riadiť sa priloženými inštrukciami.

Pre viac informácií k programu -> KLIK TU.

  

 

 

 

 

Nedeľný kreatívny ateliér pre rodiny s deťmi | Špeciálny nedeľňajší program určený pre rodiny s deťmi. Spolu sa naučíme množstvo výtvarných a remeselných techník. 

Pre viac informácií k aktuálnemu programu -> KLIK TU.

 

 

 

 

Súťaže | Galerijné výtvarné súťaže sú určené pre všetkých, bez vekového obmedzenia. Stačí sa len zapojiť, riadiť sa pokynmi a poslať svoju prácu. Výherné práce zverejníme a odmeníme.   

Pre viac informácií k aktuálnej súťaži  -> KLIK TU.

  

 

NEWSLETTER
NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

počítadlo.abz.cz